"Mit Ihrer Leidenschaft für Immobilien werden SIE ein Teil eines erfolgreichen internationalen Unternehmens!"

Mitarbeiter (m/w) der Finanzbuchhaltung Büro Wroclaw

Ihre Aufgaben:

  • Rechnungseingangsbuch
    ksiegowanie faktur zakupów i sprzedazy
  • Banken- und Kassenabrechnung
    rozliczanie banków i kas,
  • Dokumentenverwaltung
    zarzadzanie dokumentami,
  • Führen von Statistiken für Reporting
    przygotowanie sprawozdan statystycznych i do NBP
  • Erstellung und IFRS Bilanz
    udzial w sporzadzaniu sprawozdan finansowych wedlug ustawy rachunkowosci oraz pakietu IFRS
  • Koordinationsaufgaben zwischen den Büros Polen und Deutschland -       codzienna wspólpraca z wykorzystaniem nowoczesnych srodków lacznosci z centrala w Weimarze
  • Controllingaufgaben für Kapital- und Kommanditgesellschaften
    controlling spólek kapitalowych oraz komandytowych
  • Vorbereitung der Steuerermittlung VAT, Einkommensteuer,
    udzial w obliczaniu podatku VAT oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych oraz fizycznych
  • Teilnahme an Steuerberatertreffen
    wspólpraca z zewnetrznym doradca podatkowym w zakresie biezacej oraz rocznej kontroli ksiag rachunkowych.

Ihr Profil:

  • Ausbildung in Buchaltung/Controlling
    wyksztalcenia wyzszego kierunkowego w zakresie finansów
  • Mindestens 5 Jahre Berufserfahrung im Rechnungswesen (Praktikas zählen mit)
    minimum 5 letniego doswiadczenia zawodowego w ksiegowosci (wliczajac praktyki i staze)
  • praktische Kenntnisse des Rechnungslegungsgesetzes, sowie des Steuerrechts
    praktycznej znajomosci przepisów ustawy o rachunkowosci oraz prawa podatkowego
  • Erfahrung in Vorbereitung von Steuererklärungen VAT, CIT, PIT, sowie mit den Arbeiten die mit Bilanzvorbereitung verbunden sind
    doswiadczenia w sporzadzaniu deklaracji VAT, CIT i PIT oraz sprawozdan finansowych
  • Erfahrung in Führung von Kommanditgesellschaften wäre von Vorteil
    doswiadczenia w prowadzeniu spólek komandytowych mile widziane
  • sehr gute Arbeitsorganisation und Arbeitszeitmanagement
    bardzo dobrej organizacji pracy wlasnej i zarzadzania czasem
  • Sehr gute MS Office Kenntnisse, insbesondere Excel
    dobrej znajomosci pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • Führerschein mit Fahrpraxis
    prawa jazdy kategorii B oraz doswiadczenia w prowadzeniu samochodu

Ihre Karriere:

  • Einarbeitung und Schulungen in der Firmenzentrale, Deutschland      wdrozenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • Multisport
    karta Multisport
  • Private Krankenversicherung
    pakiet medyczny
  • erfolgreiches, stetig wachsendes internationales Unternehmen
    praca w stale rozwijajacej sie, miedzynarodowej firmie
  • krisensicherer Arbeitsplatz, nicht konjunktur-/ saisonabhängig usw.   pewne miejsce pracy, niezalezne od sytuacji rynkowej
  • modernes innovatives Firmengebäude und gesundheitsfördernde Arbeitsplätze
    nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Firmenveranstaltungen
    imprezy firmowe

zur Online-Bewerbung >>>

 Stellenangebot weiterempfehlen

 Seite drucken